ERP systém ABRA Gen

Digitální technologie mění svět závratnou rychlostí. O úspěchu v podnikání dnes rozhodují originální nápady, chytré inovace a dobrý informační systém. ERP systém ABRA Gen pomůže s mnoha procesy ve firmě bez ohledu na obor činnosti. S  API snadno propojíte ABRA Gen se všemi aplikacemi, které ve firmě již využíváte. Internet věcí vám pomůže provázat všechny procesy také s hmotným světem a získané informace využít při automatizaci či vizualizaci v integrovaném Business intelligence. Desítky promyšlených modulů zajistí chod vašeho účetnictví, výroby, či eshopu. Konzultanti ABRA Gen řeší potřeby každého zákazníka individuálně a navrhnou řešení na míru.


ABRA Gen

ABRA Gen je komplexní ERP systém, který je vhodný jak pro malé živnostníky, tak i pro střední až velké podniky. Nabízí vám řešení jak jednoduchého účetnictví, tak i podvojného. Výrazně zjednodušuje řízení firemních procesů a šetří Váš čas. Díky desítkám různých modulů můžete organizovat své obchodní činnosti, mít přehled nad zásobami, včetně řízení výroby, a vést daňovou evidenci. Přináší Vám také rychlé a přesné manažerské přehledy.

ABRA FlexiBee

ABRA FlexiBee rychlý, bezpečný a intuitivní online účetní software. Stejně jako u ABRA Gen lze propojit FlexiBee s libovolným eshopem či externím systémem pomocí rozhraní Rest API.